LumoPro představuje obal na blesk a modifikátor světla v jednom

Firma LumoPro, která se specializuje na výrobu fotografického příslušenství vypustila do světa novinku LP742 LightSwitch. Jde o chytré pouzdro na blesk, které je možné použít také jako tři různé modifikátory zábleskového světla.

lp742-07-444x670

LightSwitch je vyroben z odolného nylonového materiálu a měl by být použitelný s většinou blesků na trhu. Díky postranním zipům lze obal rozložit na tři části. Přední panel pouzdra je pak možné použít jako difuzér změkčující a usměrňující světlo blesku. Dvě strany zadní části poslouží buď jako bílá nebo černá odrazná destička. Oba panely se k blesku připevňují pomocí přiloženého suchého zipu.

threepieces

Rozměry pouzdra LightSwitch jsou 24,11 x 11,43 x 8,26 cm. Obal je možné koupit na stránkách LumoPro nebo u autorizovaných prodejců, cena činí v přepočtu přibližných 740 Kč.

Poslední aktualizace 1. srpna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře