Lomo chystá plně automatický instantní foťák

Nový malý Lomo’Instant Automat je určen všem, kteří se nechtějí zaobírat žádným nastavováním a rádi by své snímky měli ihned v ruce. Tahle veselá hračka spočítá vhodný čas, clonu, spustí blesk, je-li třeba, a vaše snímky ihned vytiskne na instantní film Fuji Instax Mini.

photos

Automat by měl zvládat jakékoliv světelné podmínky. Kromě automatického režimu si můžete navolit také režim Bulb pro dlouhé expozice až do 30 sekund. Vestavěný objektiv je ekvivalentní ohnisku 35 mm, které je dostatečně univerzální pro každodenní focení. Dostupné jsou také tři nástavce: širokoúhlý, fish-eye a close-up pro focení detailů. Fotoaparát umožňuje vícenásobné expozice, korekci expozice pro tmavší nebo světlejší snímky i manuální vypnutí blesku. K dispozici jsou také barevné filtry.

b29328ce99d11fa0b2b6a034f8f6b5dd_original

Lomo’Instant Automat bude dostupný ve čtyřech barevných variantách – černé, bílé, červené a žluté. Předobjednat si jej můžete v rámci kampaně na Kickstarteru, kde již získal trojnásobek cílové částky. Momentálně jej lze pořídit za cca 2,5 tisíce Kč, v běžném prodeji pak bude stát zhruba o tísícovku více. V obchodech by se měl objevit na konci roku 2016 nebo na začátku 2017.

Poslední aktualizace 3. září 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře