Lensbaby představuje kreativní set pro mobilní telefony

Mobilní fotografie získává na stále větší popularitě. Minulý týden jsme se mohli dočíst o fotoaparátu pro mobilní telefony od firmy Olympus nebo novém makro objektivu Moment, tentokrát se na chytré telefony zaměřili kreativci ze společnosti Lensbaby.

CMK-slide-01

Fotografie pořízená objektivem LM-20, © Ana Rosenberg

Do produktové řady Lensbaby přibyl Creative Mobile Kit, který obsahuje dva objektivy LM-20 a LM-30, upevňovací mechanismus a stojánek pro dlouhé expozice nebo autoportréty. Objektiv LM-20 vytváří efekt rozmazání obrazu, které se zvyšuje postupně od bodu zaostření. S pomocí objektivu LM-30 pořídíte snímky s ostrým středem obrazu obklopeným jeho odrazy.

CMK-slide-04

Fotografie pořízená objektivem LM-30, © Keri Friedeman

Lensbaby Creative Mobile Kit je kompatibilní s telefony iPhone 5, 5s, 5c, 6 a 6 Plus a telefony s operačním systémem Android Jelly Bean a novějším. Cenově vychází v přepočtu na přibližných 2 200 Kč.

Poslední aktualizace 8. července 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře