Leica uzavřela spojenectví s Huawei v tažení za inovací smartphone fotografie

Dva velcí hráči na poli technologií – čínský výrobce chytrých telefonů Huawei a německá fotografická legenda Leica – spojí své síly a know-how ve vývoji inovativních technologií pro chytré telefony.

Partnerství obou firem má podle jejich slov rozšířit možnosti výzkumu a vývoje, designu produktů, lépe se přizpůsobit potřebám a přáním uživatelů. Firmy se také chtějí zaměřit  na oblast marketinku a distribuce produktů.

Společnost Huawei se v roce 2012 stala třetím největším výrobcem smartphonů a jako první čínská firma prodala v roce 2015 více než 100 milionů mobilních telefonů. Leica už více než 100 let patří k nejuznávanějším výrobcům fotoaparátů a objektivů. Je tradičně spojována s vysokou kvalitou a maximální precizností svých produktů.

Konkrétní obrysy spolupráce však zatím zůstávají utajeny. Nepadla dosud jediná zmínka o tom, na jaké produkty se můžeme těšit nebo kdy se připravované inovace objeví na trhu s chytrými telefony. S velkou pravděpodobností však můžeme čekat, že se optické technologie Leicy v dohledné době stanou součástí fotoaparátů v telefonech Huawei.

Poslední aktualizace 28. února 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře