FotoŠkoda Fest nabídne přes 80 akcí

Přednášky, workshopy i prezentace produktů – to vše bude součástí fotografického festivalu FotoŠkoda Fest, který se rozběhne v Praze na konci května. Pořadatelé lákají také na zahraniční účinkující – rakouského fotografa Manfreda Baumanna a ruského sportovního fotografa Denise Klero.

Registrací za cenu 490 Kč získáte vstup na velkou řadu akcí. Některé prémiové workshopy jsou dále zpoplatněny. Vybírat si můžete z rozmanitého devítidenního programu. Přednášky i workshopy se tematicky pohybují od základů ovládání zrcadlovky a pravidel kompozice po tvorbu svatebního příběhu, uměleckého aktu nebo fotografování jídla.

FotoŠkoda Fest začíná 27. května a potrvá až do 4. června a bude probíhat v prostorách paláce Langhans na Vodičkově ulici v Praze. Registrovat se můžete už teď na webu festivalu, kde také najdete podrobný přehled přednášejících, lektorů a prezentovaných fotografických značek.

Poslední aktualizace 5. května 2016

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře