Killing Me Hardly rozpoutá sebevražedné tendence

Poměrně netypickou výstavu spustí v povánočním svátečním čase fotograf Derek Hard v pražském design baru Caffeine. Série snímků Suicide still lifes, která se Hardovi stala závěrečnou magisterskou prací na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě, formou minimalistických zátiší zpodobňuje různé způsoby sebevraždy.

Jde o autorův další pop-art cyklus, jež zároveň prožíval také jako jistou formu arteterapie. Na výstavě bude k vidění celkem deset zátiší se sebevražednými předměty ve formátu 50 x 50 cm adjustovaných pod akrylovým sklem.

Výstava bude zahájena vernisáží s názvem Killing me hardly 28. prosince od 19 hodin a následným večírkem s tematickou krvavou instalací a suvenýry. Design bar Caffeine najdete na ulici Dukelských hrdinů v Praze-Holešovicích.

Poslední aktualizace 25. prosince 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře