Kdyby fotoaparáty byly lidmi…

Thajská divize společnosti Sony si v novém propagačním videu k fotoaparátu RX 100 IV utahuje z „namakaných“ zrcadlovek. A získává bod za vtip. V tříminutovém spotu proměnila fotoaparáty za lidi strefuje se do neduhů fotografování s velkými a těžkopádnými přístroji.

Malinký kompakt RX 100 IV získává oproti nim status rychlého, štíhlého a okouzlujícího společníka, který vás udrží v kontaktu se svými online přáteli (disponuje Wi-Fi a NFC připojením).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nqOVp_lz670&w=560&h=315]
 

Nutno přiznat, že RX 100 IV patří k velmi dobře hodnoceným kompaktům. Při malých rozměrech produkuje kvalitní fotografie a disponuje všemi moderními vymoženostmi od bezdrátového připojení přes 4K video po hledáček výklopný o 180°. Přesto však pravděpodobně „svaly“ tradičních zrcadlovek jen tak nepřekoná. Nebo ano? Na koho byste vsadili vy?

 

Poslední aktualizace 25. dubna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře