Jezděte v Brně do práce na kole a vyhrajte Zoner Photo Studio

Říkáte si, co má společného jízda na kole a Zoner Photo Studio? V těchto dnech mnohé, protože ZONER je jedním z partnerů soutěže Do práce na kole, která probíhá právě teď v květnu v celé České republice.

Cílem soutěže a kampaně Do práce na kole je motivovat co nejvíce lidí, aby používali jízdní kolo jako pravidelný dopravní prostředek po městě. Také někteří zaměstnanci ZONERu jezdí do práce na kole rádi. Proto jsme se dali dohromady s brněnským organizátorem soutěže, Nadací Partnerství, a připravili jsme společně pro účastníky hlavní kampaně v Brně soutěž ZONER software kreativní kategorie v Brně (pravidla najdete v popisu soutěže ve spodní části stránky).

Každý účastník hlavní soutěže může během měsíce května zapojit vlastní fantazii a vyfotit fotografii, vytvořit fotoalbum, nakreslit komiks, natočit video nebo složit báseň či píseň. (A my se samozřejmě nejvíce těšíme právě na nejrůznější fotografická díla!)

Nejlepší tři výtvory ohodnotí komise a členové vítězných týmů získají licence na náš program pro správu a úpravu fotografií – Zoner Photo Studio 18.

Zaregistrujte se do 8. května

Nejste ještě zaregistrovaní do soutěže Do práce na kole a chcete přesto být cyklisticky kreativní?

[button link=“http://dpnk2016.dopracenakole.cz/cs/registrace_pristup/“ size=“huge“ text_size=“gamma“ newtab=“on“]Chci se registrovat[/button]

Nejste z Brna nebo nechcete jezdit Do práce na kole?

Pochlubte se nám fotografií s cyklistickou tématikou na poslifotku@zoner.cz, ty nejlepší rádi ukážeme i dalším čtenářům.

 

 

Poslední aktualizace 3. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Aja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Číst všechny články.

Komentáře