Je libo trochu quadrografie?

Fotograf Rus Turner to myslí s krajinářskou fotografií z výšky vážně. Díky své kvadrokoptéře se dostane do míst běžně fotografovi nedosažitelných.

Používání dálkově řízených modelů s vestavěnou kamerou je stále více dostupnější a populárnější. Fotografům se totiž otevírají nové možnosti krajinářské fotografie. Rus Turner nám ve své galerii nabízí svůj pohled na fotografii krajiny pomocí dálkově řízené létající kvadrokoptéry. Tím ovšem nekončíme.

Mnoho fotografů skládá z výšky dokonce panoramata. Fotografování pomocí kvadrokoptér je rozhodně inspirativní výzvou, pokud vám tedy nevadí utratit nějaký ten peníz za výbavu navíc.

Turnerova kvadrokoptéra s kamerou, zabalená do transportního kufříku.

Turnerova kvadrokoptéra s kamerou, zabalená do transportního kufříku.

Poslední aktualizace 25. června 2014

38 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Martin Kuchař

O fotografování se zajímal odmalička, ale profesně začal až před sedmi lety. Působil v Ateliéru Grafického Designu a Multimédií na Fakultě Masarykovy Univerzity v Brně a stal se pravidelným autorem článků v časopisech DIGIfoto a Computer. Nejvíce se věnuje produktové, abstraktní a surrealistické fotografii. Ve volných chvílích hraje na kytaru, provozuje japonský šerm, nebo se věnuje grafickému designu.

Číst všechny články.

Komentáře