Jarní Setkání fotografů proběhne už začátkem dubna

V pražském KC Zahrada se příští víkend rozběhne pravidelné Setkání fotografů. Na programu jsou přednášky, workshopy i fotografické poradny, zúčastnit se také můžete soutěží o hodnotné ceny.

Na jednodenním festivalu vystoupí mimo jiné Sára Saudková, která provede vlastní tvorbou, Jan Šibík povede dva workshopy street fotografie, z nichž jeden se zaměří na focení mobilem. Do zákulisí aktu můžete nahlédnout s Kamilem Vargou. Pavel Kristián vás také seznámí s nejčastějšími úpravami v Zoner Photo Studiu. Přednášky jsou v ceně vstupného, workshopy se pak platí zvlášť.

Setkání fotografů probíhá v sobotu 2. dubna. Kulturní centrum Zahrada najdete na Malenické ulici v Praze-Chodově. Na akci se můžete registrovat předem a získáte tak slevu 100 Kč na vstupné, které na místě činí 350 Kč. Celý program najdete na webu akce.

Poslední aktualizace 25. března 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře