Jaký je nový Panasonic Lumix DMC-G7?

Firma Panasonic dnes oznámila vydání nového kompaktu s výměnnými objektivy Lumix DMC-G7. Jedním z táháků, kterým se fotoaparát chlubí, je natáčení videí v rozlišení 4K s funkcí 4K Photo. Ta umožňuje z videozáznamů pořizovat samostatné 8megapixelové fotografie.

4063953392

Funkce 4K Photo nabízí tři různé režimy: v režimu 4K Burst fotoaparát snímá rychlostí 30 obrázků za sekundu, dokud držíte spoušť; režim 4K Burst (Start/Stop) je obdobný, avšak spoušť stačí pouze stisknout na začátku a na konci sekvence. Režim 4K Pre-burst pořídí 30 obrázků před zmáčknutím spouště a 30 po něm.

9160294259

Lumix DMC-G7 disponuje 16megapixelovým snímačem Digital Live MOS a vylepšeným systémem redukce šumu Multi-process Noise Reduction. Automatické ostření využívá technologii Depth From Defocus, která zkracuje čas potřebný k zaostření.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1_0lDAcFRGs&w=560&h=315]

Fotoaparát bude dostupný od poloviny června 2015, kompletní specifikace najdete na stránkách výrobce.

Poslední aktualizace 18. května 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře