Jak se žije evropským designérům? Napoví galerie Polagraph

Skupinka kreativců sdružených pod jménem OKOLO spolu s organizátory pražského designSUPERMARKETU vyrazila loňské léto na trp po ateliérech a dílnách proslulých designérů evropského kontinentu. Vznikl tak společný projekt European Design Stories, pro nějž posbírali řadu inspirativních textů, rozhovorů, filmů ale také fotografií.

Jedním z vyústění je i výstava v malé pražské polaroidové galerii Polagraph, která bude od zítřka vyzdobena snímky Jana Klosse. Ten celé putování zdokumentoval – jak jinak – na instantní filmy skrze Polaroid. Nabízí tak náhled nejen do pracovišť designérů, ale i do zákulisí celého projektu.

Výstava odstartuje zítřejší vernisáží, 3. března od 18 hodin. K shlédnutí bude až do 1. května letošního roku. Galerii Polagraph najdete na Husinecké ulici v Praze.

Poslední aktualizace 2. března 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře