Interaktivní on-line kurz pomáhá se základy fotografování

Držíte svůj nový fotoaparát poprvé v ruce? Máte pocit, že ještě pořád nerozumíte všem nastavením a chybí vám znalosti o kompozici či expozici, aby vaše snímky dostaly šmrnc? Pak možná využijete interaktivní on-line kurz Camera Instructor, který vytvořil fotograf a programátor Cody Meyer.

Screenshot_3

Meyer se rozhodl skloubit svou vášeň pro fotografování se svými pracovními zkušenostmi a spustil fotografický kurz, který je dostupný na webu zdarma. Zveřejnil zatím pouze první sadu lekcí, týkající se základních fotografických dovedností, ale již chystá další balíky zaměřené na fotografování krajiny, portrétů a svateb.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3_2XAuWrcFw&w=560&h=315]

Každá lekce začíná krátkým úvodním názorným videem na dané téma. Probírané znalosti si pak můžete prohloubit v interaktivních cvičeních, které obsahují simulace funkcí fotoaparátu, a ověřit v závěrečných testech. Založením účtu na webu kurzu Camera Instructor pak také získáte možnost sledovat svůj postup jednotlivými lekcemi.

Poslední aktualizace 10. června 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře