Inspirujte se 8 kreativními triky v 90 sekundách

Nápadů, jak oživit snímky není nikdo dost. I malá drobnost může probudit jinak běžnou fotografii. Fotograf Peter McKinnon se na v krátkém videu podělil o 8 triků, které běžné používá, aby svým fotkám dodal trošku šmrnc.

V necelé minutě a půl vám stihne předvést, jak využít mobilní telefon, nůž nebo pásek od kalhot. Balzám na rty, kousek celofánu nebo sluneční brýle se ukážou jako příležitostní pomocníci pro vytvoření snového efektu. Zajímavé odrazy vykouzlí hrana nože nebo smartphonu. Se světlem z baterky či mobilního telefonu si můžete vyzkoušet, jak přidat do fotografie světelné efekty.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=5PXCa6RCG28&w=560&h=315]

Některé tipy jsou přece jen trošku na hraně. Manipulovat s nožem u skla objektivu určitě doporučujeme jen velmi opatrně. Pokud máte v záloze vlastní nápady, neváhejte se o ně podělit v komentářích.

Poslední aktualizace 10. dubna 2017

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.
Jejda! Mrzí nás, že se vám článek nelíbil. Řeknete nám prosím proč?


Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře