Hodnoťte a objevujte skvělé snímky s aplikací ROL

S novým konceptem pro sdílení a šíření fotografií přichází aplikace ROL. Celá aplikace staví na hodnocení jednotlivých snímků ve stylu líbí/nelíbí.

Princip je poměrně jednoduchý. Po té co uživatel nahraje a nasdílí vybranou fotografii, automaticky se rozešlě třem náhodným lidem. Každý z těchto lidí pak vybírá zda se mu snímek líbí (pomocí volby ROL) nebo nelíbí. Pak ji může „hodit do koše“ zvolením možnosti (BIN). Pokud fotografie obstojí, rozešle se dalším lidem. Fotografie, které jsou třikrát za sebou označeny volbou BIN, jsou vyřazeny ze sdílecího koloběhu.

Pomocí tohoto virálně zaměřeného přístupu chtějí tvůrci aplikace pomoci šíření fotografií, které se lidem opravdu líbí. Nejlepší snímky jsou také zařazeny do samostatné galerie. Aplikace je dostupná pro telefony iPhone a tablety iPad a je volně ke stažení na stránkách Apple App Store.

Poslední aktualizace 7. června 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře