Hledáme externího lektora/lektorku práce s programem Zoner Photo Studio X

Tvoříme v Brně software na úpravu fotek Zoner Photo Studio, který používají lidé na celém světě. A hledáme člověka, který jej bude s radostí učit a předávat našim uživatelům hodnoty z oblasti digitální fotografie. Přidejte se k nám!

Pojďte dělat práci, která dává smysl a dělá zákazníkům radost. Staňte se součástí příběhu fotografie!

 Náplň práce:

  • Vedení seminářů u zákazníků z komerčního sektoru, veřejné a státní správy
  • Tvorba výukových materiálů pro zákazníky
  • Odpovědnost za spokojenost a radost našich uživatelů
  • Poskytování zpětné vazby vývojovému týmu

Požadujeme / očekáváme

  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti v češtině
  • Orientaci ve světě digitální fotografie (otestujeme si vás!)
  • Jakoukoliv pedagogickou zkušenost
  • Časovou a mobilní flexibilitu – ochotu cestovat po celé ČR
  • Pečlivost, organizovanost, zodpovědnost
  • Úsměv na zákazníky

Máte výhodu, pokud:

  • Umíte anglicky nebo německy na úrovni B2 a výše
  • Znáte velmi dobře Zoner Photo Studio nebo jiné fotografické programy

Za to nabízíme:

  • Intenzivní spolupráce s firmou, která je tu už přes 26 let
  • Odpovídající platové ohodnocení formou kontraktu
  • Týdenní zaškolení v naší centrále v Brně
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou
  • Parkování v centru Brna 24/7 zadarmo

Pro koho budeš pracovat?

Jsme ZONER software, stohlavá firma, která si ale díky rozdělení na divize zachovává ráz rodinného podniku. Nečekejte nesmyslné korporátní porady, pět úrovní schvalování a plýtvání penězi. Hlavním zaměřením naší (softwarové) divize je vývoj a prodej editoru a správce fotek Zoner Photo Studio X (www.zoner.cz).

Pokud vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na adresu michal.prouza(at)zoner.cz. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás k pohovoru.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *