Hasselblad se chystá na mobilní trh s rozšířením pro telefony Moto Z

Mobilní telefony řady Moto Z (výrobcem je Lenovo/Motorola) umožňují k telefonu pomocí magnetů připevnit tzv. Moto Mods, přídavné moduly rozšiřující funkce telefonů. Jedním z takových je i nově představený Hasselblad True Zoom pocházející z dílny výrobce proslulého svými středoformátovými fotoaparáty.

MOTO-34-with-phone-white

Hasselblad True Zoom vylepšuje funkce fotoaparátu v mobilním telefonu. Má vlastní tlačítko spouště umístěné přesně tak, jak byste jej našli na kompaktech. Nabízí 10× optický zoom, světelnost f/3.5–6.5 a ISO 100 až 3200. Najdete tu xenonový blesk a fotoaparát podporuje formát RAW. BSI CMOS snímač má rozlišení 12 Mpx. Zařízení také natáčí video ve Full HD (1080p při 30 fps).

moto-mods-hasselblad-pdp-specsexpanded-d-vzw

Hasselblad True Zoom je kompatibilní s telefony Moto Z Droid, Moto Z Force Droid, Moto Z Play Droid. Modul by se měl na trhu objevit ještě v září, cena byla v přepočtu stanovena na přibližných 7 000 Kč.

Poslední aktualizace 4. září 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře