Galerie Nahoře zve na výstavu Všichni lidé jsou jeden svět

Výstavu k životnímu jubileu fotografa Jaroslava Kláska pořádá Galerie Nahoře v Českých Budějovicích. Fotografie z cyklu Všichni lidé jsou jeden svět ilustrují autorovu zálibu ve fotografování lidí v jejich osobitém prostředí a při rozličných činnostech. Klásek snímky pořizuje nejen v blízkém regionu Českých Budějovic, odkud pochází, ale také na svých cestách po světě.

219

Jaroslav Klásek je absolventem Institutu výtvarné fotografie SČF, za sebou má již více než dvacet samostatných autorských výstav, své práce prezentoval také v zahraničí. V roce 2012 mu byl udělen titul AFIAP (Artist FIAP-Fédération Internationale de l’Art Photographique).

Vernisáž výstavy proběhne 19. května 2015 od 17 hodin v Galerii Nahoře na Senovážného náměstí v Českých Budějovicích. Fotografie bude možné zhlédnout až do 20. června 2015. Vstup na výstavu je volný.

Fotografie: Jaroslav Klásek

Poslední aktualizace 9. května 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře