Galerie Nahoře představí černobílý svět tří fotografů

Tři spolužáci z fotografických studií pod vedením K. O. Hrubého představí svou volnou tvorbu v českobudějovické Galerii Nahoře na výstavě Černobílý svět. Bohuslava Maříková, Dana Vitásková a Miroslav Myška spolu vystavují již podruhé.

250

Dana Vitásková

Hlavním polem působnosti Maříkové je divadelní fotografie, kterou se zabývá také profesně. Společně s Myškou pak ve svých snímcích studují struktury zdí a zachycují abstrahující detaily okolo nich. Myška vystaví také své akty. Tvorbou Vitáskové se pak prolíná spojení stromů a lidí a dalších artefaktů, tíhne také k fotografii dokumentární.

249

Bohuslava Maříková

Vernisáž výstavy se koná 2. října v 17 hodin a snímky budou k zhlédnutí až do 29. listopadu. Vstup je volný a otevřeno je denně od 9 do 18 hodin. Galerie Nahoře sídlí na Senovážného náměstí v Českých Budějovicích.

Titulní fotografie: Miroslav Myška

Poslední aktualizace 21. září 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře