Fripito je cestovatelský průvodce od fotografů pro fotografy

Český fotograf a blogger Jan Březina stojí za vznikem aplikace Fripito, která obsahuje rozsáhlou kolekci cestovatelsko-fotografických průvodců pro stovky míst z celého světa.

fripito

 

Průvodce zahrnují nejen informace o ubytování, stravování a dopravě, ale upozorňují na fotograficky zajímavá místa a na to, kdy jsou na nich ideální světelné podmínky. Přečíst si také můžete tipy ohledně vhodné techniky nebo nastavení fotoaparátu. Texty průvodců a doprovodné fotografie píšou a pořizují fotografové a všechny informace jsou ověřovány týmem editorů, tak aby byly vždy aktuální.

Foto-stránka-průvodce-1024x768

Fripito je dostupné pro zařízení se systémy Android nebo iOS. Samotná aplikace je bezplatná, jednotlivé průvodce lze pak pořídit za necelých 100 Kč. Veškeré informace a ukázky průvodců najdete na webových stránkách Fripito.

Fotografie: Fripito, průvodce Magický Island, Jan Březina

Poslední aktualizace 13. srpna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře