Fotíte svatby? Potkejte se s ostatním kolegy v Ústí nad Orlicí

Pokud jsou svatby vaší oblíbenou fotografickou parketou nebo se do tohoto oboru snažíte již dlouho proniknout, můžete nové nápady a inspiraci načerpat na březnovém Setkání svatebních fotografů pod hlavičkou seskupení For-um. For-um je projektem tří fotografů – Vojtěcha Hurycha, Yvonne Baranovičové a Petra Wagenknechta a má sloužit k rozvoji svatební fotografie a výměně zkušeností mezi fotografy.

Celá akce se uskuteční ve čtvrtek 24. března v Ústí nad Orlicí. Na programu jsou různorodé přednášky od několika fotografů, ale také prostor pro diskuze, setkávání a interakci, celý den zakončí večírek. Zúčastnit se mohou jak profesionálové, tak ti, kteří si svatební fotografii teprve oťukávají. Vstupné na akci stojí 1 100 Kč, výtěžek pak poputuje neziskové organizaci Zdravotní klaun, pořadatelé i přednášející se vzdali honorářů.

Zaregistrovat se můžete na webu Setkání svatebních fotografů, kde najdete také informace o lektorech a programu.

Titulní fotografie: © For-um, Setkání svatebních fotografů

Poslední aktualizace 11. března 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře