Exkluzivní videotip Bryana Petersona

V rámci Bryanova posledního projektu fotoškoly přes internet – PPSOP.cz – Online školy perfektní fotografie Bryana Petersona, kterou jsem měl také tu čest absolvovat, mají posluchači možnost mimo jiné i vidět velké množství videí.
Videa pokrývají témata od základů fotografie po zajímavé tipy na ulovení netradičního snímku a doplňují a zpříjemňují studium.

O jeden takovýto videotip se s námi Bryan dnes exkluzivně podělí, jde o využití externího blesku k vytvoření dojmu zapadajícího slunce.
Pohodlně se usaďte, podívejte se na tip a hlavně jej nezapomeňte vyzkoušet v praxi!

O kurzech online fotoškoly jsem napsal již dva články: o konceptu fotoškoly a o mých zkušenostech s kurzem samotným.

Kdybych je měl shrnout, vyplývá z nich jediné – doporučení Bryana Petersona jako autora a lektora, jehož přístup je přátelský a výuka na vysoké úrovni, přitom jazykem, kterému porozumí opravdu každý.

Absolvoval jsem jiné fotokurzy a k online formě jsem byl skeptický, ale kurz Naučte se exponovat kreativně mi toho dal opravdu hodně, donutil mě jít s foťákem ven a zkoušet, inspiroval mě a zlepšil celkovou kvalitu mých fotografií.

Pokud hledáte způsoby jak zlepšit své snímky a naučit se fotografovat kreativně nebo netradiční a přínosný dárek pro blízkého fotografa, jsou kurzy Online školy perfektní fotografie Bryana Petersona vynikající volbou, za kterou si stojím.

Poslední aktualizace 27. listopadu 2012

44 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře