Epson vyhlašuje mezinárodní soutěž o nejlepší panoramata

Kouzlu panaromatické fotografie je zasvěcena soutěž International Pano Awards vyhlášená společností Epson. Zúčastnit se mohou amatérští i profesionální fotografové, snímky lze zasílat do kategorií zaměřených na krajinářskou fotografii a fotografii architektury, vyhlášena byla také speciální kategorie pro 360° panoramata.

Všechna přihlášené fotografie musí splňovat formát 2 : 1 nebo širší a odesílají se prostřednictvím online přihlášky na stránkách soutěže. Za každou podanou fotografii se platí vstupní poplatek. Pro otevřenou soutěž činí v přepočtu 490 Kč za jednu fotografii, pro amatérské kategorie 390 Kč a pro kategori 360° panoramat je cena stanovena na 290 Kč (vstupní poplatky se účtují v dolarech).

Pro vítěze jsou připraveny ceny v celkové hodnotě 1,2 milionu korun (tiskárny, projektory značky Epson a další), fond na finanční odměny dosahuje 500 tisíc Kč. Podrobné informace naleznete na webových stránkách soutěže Epson International Pano Awards.

Titulní fotografie: Jesus M. Garcia, vítěz amatérské kategorie Architektura, 2014

Poslední aktualizace 2. května 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře