Darujte k Vánocům originální fotoobraz

Ať už pokukujete po novém Zoner Photo Studiu pro sebe nebo pro své blízké, je ten správný čas objednávat. Můžete totiž zabít dvě mouchy jednou ranou, protože k Zoner Photo Studiu získáte ještě jeden dárek navíc – poukaz na fotoobraz z vlastní fotky.

Co říkáte na to, nechat vytisknout svou nejlepší fotografii a někomu ji věnovat? Babička s dědou určitě budou mít radost, když jim najednou na stěně přibude fotka vnoučete. Přítele potěší koláž fotek ze společné dovolené a třeba i děti ocení fotku svojí kočky v životní velikosti.

bontia ukazka 2

Udělejte ze své fotky fotoobraz!

Fotoobraz od firmy Bontia je zkrátka fotografie, kterou si sami vyberete, vytištěná ekologickými latexovými barvami na špičkovém plátně. Fotoobraz je vodě odolný a bez zápachu. A hlavně zdarma.

Zdarma?

Jasně! Ke každému nákupu Zoner Photo Studia 18 dostanete poukaz na fotobraz Bontia o rozměrech 40 × 30 cm (zhruba formát A3).

[button link=“http://www.zoner.cz/?utm_source=milujemefotografii&utm_medium=referral&utm_campaign=2015-11-22-clanek-fotoobraz&utm_content=darujte-k-vanocum-originalni-fotoobraz-button“ size=“huge“ text_size=“gamma“]Získat fotoobraz zdarma[/button]

ukazka1

Poslední aktualizace 22. listopadu 2015

24 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Redakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Číst všechny články.

Komentáře