Co se proslýchá? Nový Canon 1300D bude už zanedlouho

Na trh se základními zrcadlovkami brzy přibude nový hráč. Na internetu se objevily zprávy o novém modelu Canonu, fotoaparátu EOS 1300D, nástupce modelu 1200D. Informace zveřejnil server Digicame-info.

Podle všeho se u nového Canonu můžeme těšit na 18Mpix CMOS snímač (tedy žádná změna oproti předchozímu modelu) a obrazový procesor DIGIC4+. Citlivost snímače se bude nejspíše pohybovat od ISO 100 do 6400, což je opět stejná hodnota jako u 1200D. Novější verze má nabídnout rozšířitelnost až na ISO 12800.

canon-title canon_eos1300d_t001

Novinka by měla také být vybavená Wi-Fi, NFC připojením, možností natáčet video ve Full HD, kreativními filtry. Rychlost snímání má dosahovat 3 snímků za sekundu.

Parametrově se tedy EOS 1300D podle uniklých informací zdá téměř totožná se současnou „dvanáctistovkou“. Uvidíme, jaké nakonec budou oficiální specifikace. Cena se zřejmě bude pohybovat okolo výše předcházejícího modelu – tedy odhadem 10 tisíc Kč za tělo.

Poslední aktualizace 6. března 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře