Co dokáže líčení

 

 

 

 

Dokonalá tvář z titulky magazínu. Určitě jste viděli videa, ve kterých je ukázána složitá postprodukce zdrojové fotografie. Zvětšit oči, vyhladit vrásky, vylepšit proporce brady, čelisti a lícních kostí.

Líčení ale mnohdy dělá ještě větší divy a pokud máte v plánu fotit profesionálně vypadající glamour nebo portréty modelek, rozhodně doporučuji nezapomenout na kvalitní vizážistku. Dnes vám ukáži fascinující dvojici reklam na make-up. Ve videích účinkují Casandra Banskon, hvězda Youtube, která trpí velmi těžkou formou akné, a Cheri Lindsay, volejbalová trenérka, které v důsledku kožní nemoci chybí kožní pigment.

Podívejte se sami na videa od firmy Dermablend, která se specializuje na líčidla pro nejnáročnější zákazníky. Videa jsou v angličtině, pro vlastní úžas však nemusíte umět ani slovo v cizím jazyce.

Poslední aktualizace 2. dubna 2014

57 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře