Červen v Brně bude patřit Festivalu fotografie

Až do konce června se můžete v Brně nechat unést fotografiemi vystavenými na Festivalu fotografie organizovaný fotografickou školou Photogenia. Součástí programu jsou také workshopy pořádané na jednodenní akci F!Day.

F!Day nabídne 20 ateliérů, které se budou věnovat různorodým žánrům fotografie. Namátkou můžete zjistit, jak se fotí pro playboy, přiučit se novým trikům v portrétní fotografii nebo zdokonalit své dovednosti na poli produktové či svatební fotografie. F!Day probíhá 11. června od 9:30 do 17:00 v prostorách bývalé továrny Mosilana. Přihlásit se můžete na webových stránkách Photogenie. Cena vstupného na F!Day činí 570 Kč.

Na stejném místě a ve stejný den proběhne od 18:30 vernisáž výstavy několika autorů, například Báry Prášilové nebo Antonína Kratochvíla. Ta bude otevřena celý červen každý den od 10 do 18 hodin. Továrnu Mosilana najdete na ulici Špitálka v Brně.

Titulní fotografie: Bára Prášilová

Poslední aktualizace 5. června 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře