Canon spouští předvánoční kampaň vyzývající k dobrým skutkům

Společnost Canon s nástupem zimních měsíců pobízí v kampani Nejsem tu sám, abychom se rozhlédli kolem sebe a někomu věnovali dobrý skutek. Výzva má v podtitulu hashtag #selfieless, který naznačuje, ať nehledíme jen na sebe ale i na druhé. A to i skrze objektiv fotoaparátu.

Canon v rámci kampaně věnoval 1 milion eur charitativní organizaci Červený kříž. Vyzval také své ambasadory, aby pomohli někomu ve svém okolí. Jejich zážitky pak společnost zveřejnila formou krátkého videa.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1uVe6Bdcj00&w=560&h=315]

Zapojit se však touto formou může kdokoliv. Stačí jen vykonat něco dobrého, pořídit ze svého činu snímek a sdílet jej na sociálních sítích s hashtagy #selfieless a #nejsemtusam. Můžete třeba sousedům vyvenčit psa nebo darovat nenošené oblečení na charitu. Každý dobrý skutek se počítá.

Poslední aktualizace 29. listopadu 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře