Blíží se už čtvrtý Pražský FotoMaraton

Pět hodin a šest témat v pevném pořadí. To je hlavní náplní tradiční fotografické soutěže, jejíž čtvrtý ročník se za necelých čtrnáct dní koná v Praze. Pražského FotoMaratonu se může zúčastnit každý, kdo má k dispozici digitální fotoaparát.

K účasti v soutěži je třeba registrace. Zvládnout ji můžete už předem online za poloviční cenu 50 Kč. Na startu soutěžící obdrží instrukce a zadaná témata a mají pět hodin na jejich splnění. Soutěžní fotografie se odevzdávají v tentýž den na paměťové kartě, v daném pořadí a vždy pouze jedna fotografie na jedno téma. Fotografie nesmí být nijak upraveny na počítači. Prvních deset vybraných ještě ten den obdrží ceny na slavnostním vyhlášení výsledků a jejich snímky vystaví MiniGalerie Centra FotoŠkoda.

Pražský FotoMaraton vypukne 14. května v 10:30 v Centru FotoŠkoda na Vodičkově ulici v Praze. Slavnostní vyhlášení a odevzdání úkolů probíhá v Kulturním centru Zahrada na ulici Malenické.

Poslední aktualizace 2. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře