Aplikace Forevery nabízí inteligentní rozpoznávání obrazu pro iPhone

Newyorský startup Clarifai stojí za vytvořením chytré aplikace pro rozpoznávání fotografií určené telefonům s operačním systémem iOS. Forevery je inteligentní nástroj pro organizování fotek ve vašem iPhonu, jejich sdílení a objevování zapomenutých vzpomínek.

screen322x572

Aplikace dokáže automaticky rozeznat tváře, místa, věci i čas pořízení. Fotkám dále umí přiřadit emoce a témata jakou jsou láska, štěstí, dobrodružství nebo oslava. Forevery si můžete natrénovat pomocí několika snímků, aby rozpoznávala vaše přátele nebo věci, které jí ukážete. V rozpoznaných obrázcích můžete vyhledávat, aplikace je také automaticky sdružuje a vytváří obrázkové příběhy s titulní fotografií a názvem.

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma z iTunes. Kompatibilní je se systémy iOS 8 a novějšími a funguje nejen na iPhonech, ale i iPadech a iPodech.

Poslední aktualizace 12. prosince 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře